Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: remove
be: выдаленне

en: View
be: Праглядзець

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Operation
be: Аперацыя

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка
