Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: edit
bg: редактирай

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: remove
bg: Премахване

en: View
bg: Прегледай

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Operation
bg: Действие

en: Add user
bg: Добавяне на потребител
