Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি
