Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Add user
bs: Dodaj korisnika
