Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: edit
cs: upravit

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: remove
cs: odstranit

en: View
cs: Zobrazit

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Position
cs: Pozice

en: Operation
cs: Operace

en: Add user
cs: Přidat uživatele
