Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Position
eo: Loko

en: Operation
eo: Operacio

en: Add user
eo: Aldonu uzanton
