Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Action
es: Acción

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: edit
es: editar

en: Back
es: Atrás

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: remove
es: eliminar

en: View
es: Ver

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Created
es: Creado

en: Position
es: Posición

en: Operation
es: Operación

en: Add user
es: Añadir usuario

en: Photo
es: Foto

en: Infinite
es: Infinito

en: Remove from queue
es: Eliminar de la cola

en: Edit queue
es: Editar cola

en: Queue size
es: Tamaño de la cola
