Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Position
et: Asukoht

en: Operation
et: Operatsioon

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Photo
et: Pilt
