Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: remove
eu: ezabatu

en: View
eu: Bista

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Position
eu: Kokapena

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Photo
eu: Argazkia
