Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: edit
gl: editar

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Position
gl: Posición

en: Operation
gl: Operación

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Queue title
gl: Título da cola

en: Remove from queue
gl: Eliminar da cola

en: Queue ID
gl: ID da cola

en: Queue size
gl: Tamaño da cola

en: Are you sure you want to delete "%title"?
gl: Está seguro de querer eliminar "%title"?
