Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: remove
he: הסר

en: View
he: צפיה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Position
he: מיקום

en: Operation
he: פעולה

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Photo
he: תמונה

en: Remove from queue
he: הסרה מהרשימה
