Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Operation
kk: Операция

en: Add user
kk: Қолданушы қосу
