Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Operation
ku: کردار

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە
