Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ
