Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: labot

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skatīt

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Position
lv: Pozīcija

en: Operation
lv: Operācija

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju
