Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: List
mk: Листа

en: edit
mk: промени

en: Add
mk: Додај

en: Add user
mk: Додавање корисник
