Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн
