Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: edit
mr: संपादन

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: remove
mr: मिटवा

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Position
mr: स्थान
