Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: remove
nl: verwijderen

en: View
nl: Weergeven

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Position
nl: Positie

en: Operation
nl: Bewerking

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Photo
nl: Foto

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Remove from queue
nl: Uit de wachtrij verwijderen

en: Queue size
nl: Grootte van de wachtrij
