Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: edit
nn: endre

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: remove
nn: fjern

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Add user
nn: Legg til brukar
