Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: edit
oc: modificar

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: remove
oc: suprimir

en: View
oc: Veire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Position
oc: Posicion

en: Operation
oc: Operacion

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire
