Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: remove
pl: usuń

en: View
pl: Widok

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Position
pl: Pozycja

en: Operation
pl: Czynność

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Infinite
pl: Nieskończone

en: Queue title
pl: Tytuł kolejki

en: Remove from queue
pl: Usuń z kolejki

en: Queue ID
pl: ID kolejki

en: Queue size
pl: Rozmiar kolejki

en: The queue has been updated.
pl: Kolejka została zapisana.
