Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Position
ps: ځاى

en: Add user
ps: غړی زیاتول
