Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: edit
pt: editar

en: Back
pt: Para trás

en: Save
pt: Guardar

en: Add
pt: Adicionar

en: View
pt: Mostrar

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Position
pt: Posição

en: Operation
pt: Operação

en: Add user
pt: Adicionar utilizador
