Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: edit
ru: изменить

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: remove
ru: удалить

en: View
ru: Просмотр

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Position
ru: Позиция

en: Operation
ru: Действие

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: Photo
ru: Фото

en: Infinite
ru: Бесконечность

en: Queue title
ru: Заголовок очереди

en: Remove from queue
ru: Удалить из очереди

en: Queue ID
ru: ID очереди

en: Queue size
ru: Размер очереди

en: The queue has been updated.
ru: Очередь изменена.

en: Are you sure you want to delete "%title"?
ru: Вы уверены, что хотите удалить "%title"?
