Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: remove
sk: odstrániť

en: View
sk: Zobraziť

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Position
sk: Pozícia

en: Operation
sk: Operácia

en: Add user
sk: Pridať používateľa
