Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: remove
tr: sil

en: View
tr: Görüntüle

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Position
tr: Konum

en: Operation
tr: İşlem

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: Infinite
tr: Sınırsız
