Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: edit
uk: редагувати

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: remove
uk: видалити

en: View
uk: Перегляд

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Position
uk: Позиція

en: Operation
uk: Дія

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Photo
uk: Фото

en: Infinite
uk: Нескінченний

en: Queue title
uk: Заголовок черги

en: Remove from queue
uk: Вилучити із черги

en: Queue ID
uk: ID черги

en: Queue size
uk: Розмір черги

en: The queue has been updated.
uk: Черга змінена.

en: Are you sure you want to delete "%title"?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити "%title"?
