User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Language
af: Taal

en: Country
af: Land

en: Time
af: Tyd

en: User
af: Gebruiker

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Filter
af: Filtreer

en: Languages
af: Tale
