User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Time
ast: Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Filter
ast: Filtru

en: Browser
ast: Restolador

en: Languages
ast: Llingües
