User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Language
bg: Език

en: Country
bg: Страна

en: Time
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: days
bg: дни

en: Visibility
bg: Видимост

en: Filter
bg: Филтър

en: Languages
bg: Езици
