User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Time
bn: সময়

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
