User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Country
bs: Zemlja

en: Time
bs: Vrijeme

en: User
bs: Korisnik

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Languages
bs: Jezici
