User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Country
cs: Země

en: Time
cs: Čas

en: User
cs: Uživatel

en: days
cs: dny

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Filter
cs: Filtr

en: Countries
cs: Země

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Languages
cs: Jazyky

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
