User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Country
cy: Gwlad

en: Time
cy: Amser

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Languages
cy: Ieithoedd
