User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Country
da: Land

en: Time
da: Tid

en: User
da: Bruger

en: days
da: dage

en: Visibility
da: Synlighed

en: Countries
da: Lande

en: Languages
da: Sprog

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider
