User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Country
de: Land

en: Time
de: Zeit

en: User
de: Benutzer

en: days
de: Tag(e)

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Timing
de: Zeiteinteilung

en: IP
de: IP-Adresse

en: Countries
de: Länder

en: Browser
de: Internet-Browser

en: Languages
de: Sprachen

en: Stopped
de: Angehalten

en: sec
de: Sek.

en: All pages except those listed
de: Alle Seiten außer den angegebenen

en: Only the listed pages
de: Nur die aufgelisteten Seiten
