User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
