User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Country
el: Χώρα

en: Time
el: Ώρα

en: User
el: Χρήστης

en: days
el: ημέρες

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Languages
el: Γλώσσες

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
