User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Country
es: País

en: Time
es: Hora

en: User
es: Usuario

en: days
es: días

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Filter
es: Filtro

en: Countries
es: Paises

en: Browser
es: Navegador

en: Languages
es: Idiomas

en: sec
es: seg

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas
