User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Language
et: Keel

en: Country
et: Riik

en: Time
et: Aeg

en: User
et: Kasutaja

en: days
et: päeva

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Filter
et: Filtreeri

en: Countries
et: Riigid

en: Browser
et: Brauser

en: Languages
et: Keeled

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
