User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Country
eu: Herria

en: Time
eu: Ordua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: days
eu: egunak

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
