User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Country
fa: کشور

en: Time
fa: زمان

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: days
fa: روزها

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Filter
fa: فیلتر

en: Countries
fa: کشورها

en: Browser
fa: مرورگر

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.
