User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Country
fi: Maa

en: Time
fi: Aika

en: User
fi: Käyttäjä

en: days
fi: päivät

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Filter
fi: Suodatus

en: Countries
fi: Maat

en: Browser
fi: Selain

en: Languages
fi: Kielet

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut
