User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Country
fr: Pays

en: Time
fr: Heure

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: days
fr: jours

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Filter
fr: Filtrer

en: Countries
fr: Pays

en: Browser
fr: Navigateur

en: Languages
fr: Langues

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées
