User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Country
gl: País

en: Time
gl: Hora

en: User
gl: Usuario/a

en: days
gl: días

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Filter
gl: Filtro

en: Countries
gl: Paises

en: Browser
gl: Navegador

en: Languages
gl: Idiomas

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: First session
gl: Primeira sesión

en: Screen Size
gl: Tamaño da Pantalla

en: New Session
gl: Nova Sesión
