User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Time
gu: સમય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Languages
gu: ભાષાઓ
