User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Language
he: שפה

en: Country
he: מדינה

en: Time
he: זמן

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: days
he: ימים

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Filter
he: סינון

en: Countries
he: מדינות

en: Browser
he: דפדפן

en: Languages
he: שפות

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן
