User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Country
hi: देश

en: px
hi: पिक्सेल

en: Time
hi: समय

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: days
hi: दिन

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Filter
hi: फिल्टर

en: IP
hi: अंतरजाल संलेख

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Languages
hi: भाषायें
