User Recording (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Country
hr: Država

en: Time
hr: Vrijeme

en: User
hr: Korisnik

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Filter
hr: Pročisti

en: Browser
hr: Preglednik

en: Languages
hr: Jezici

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
